Strona główna Strona główna O nas Oferta Realizacje Sponsoring Kontakt

O NAS


Prywatne Przedsiębiorstwo Przygotowania i Realizacji Budownictwa KONTRAKT powstało w 1990 roku, jako spółka cywilna. Z dniem 27.04.2001 spółka cywilna została przekształcona w spółkę jawną.

Od początku swojej działalności firma zajmuje się wykonawstwem budowlanym i posiada w tej branży bogate doświadczenie, zwłaszcza w zakresie obiektów użyteczności publicznej. Na dzień dzisiejszy firma zatrudnia ponad 40 osób, wśród nich specjalistów i fachowców, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie zawodowe. Na podstawie zaś zdobytego doświadczenia firma pozyskuje nowe technologie, które wdraża następnie w swoje realizacje.

                    

Firma zapewnia wszystkim klientom fachową obsługę, a także rzetelne doradztwo w zakresie wykonawstwa budowlanego. Dzięki zaś doświdczonej ekipie budowlanej, dużej liczbie zrealizowanych inwestycji może zapewnić kompleksową obsługę nawet najbardziej wymagającym klientom.

CERTYFIKATY

1 2

Od początku swojej działalności firma zajmuje się wykonawstwem budowlanym i posiada w tej branży bogate doświadczenie, szczególnie w zakresie budowy obiektów użyteczności publicznej. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą...   
Strona główna O nas Oferta Realizacje Sponsoring Kontakt